úterý 17. února 2009

Chceš zpívat či vést sbor? Přijď na Křenovou!Farnost Brno-Křenová hledá sbormistra a zpěváky (tenoristy) pro obnovující se menší pěvecký sbor při farnosti Brno - Křenová:

1. Vedl bys rád skupinu lidí, kteří rádi zpívají křesťanské písně? Menší pěvecký sbor při farnosti Brno-Křenová hledá svého nového sbormistra – muže i ženu. Aktuálně jde především o to natrénovat Taize písně, které budou základem modlitby 22. března. Zkoušky budou již jen čtyři a první z nich již tuto neděli 22. února večer. Nácvik písní sboru probíhá každou neděli večer od 19,15 na faře při Křenovském kostele, ulice Křenová 21a). V případě zajmu kontaktuj, prosím, Marii Kratochvílovou na telefonu 606603911 nebo Josefa Kratochvíla na telefonu 775672121.

2. Jsi tenor a rád bys zpíval ve sboru písně z Taizé? Jsi srdečně vítán ve sboru při kostele Brno-Křenová. Jestli tě nabídka zaujala, tak přijď na zkoušky, které se konají (jak bylo výše řečeno) každou neděli večer od 19,15 na faře, ulice Křenová 21a). Teď jsou před námi 4 zkoušky a pak již modlitba s Taizé zpěvy. Kontaktovat můžeš Marii Kratochvílovou na telefonu 606603911 nebo Josefa Kratochvíla na telefonu 775672121.

Obě kontaktní osoby, Marie i Josef, jsou k zastižení také na mejlových adresách:
Marie: mariane.k@seznam.cz
Josef: josef.krat@volny.cz

Odměnou ať ti je radost, pokoj a hojné Boží požehnání.

Věříme, že i s tvojí pomocí k nám Bůh pošle toho správného sbormistra i zpěváky.

Žádné komentáře: