čtvrtek 2. dubna 2009

4.4. Setkání mládeže s biskupem V. Cikrlem


Diecézní setkání mládeže brněnské diecéze s biskupem Vojtěchem Cikrlem proběhne v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně v sobotu 4. dubna od 8.30 do 16.30 hodin.

Brno: Tradičního setkání mládeže s biskupem Vojtěchem Cikrlem, které v brněnské diecézi probíhá vždy v sobotu před Květnou nedělí, se v posledních několika letech zúčastňují více než dva tisíce mladých lidí. Letošní setkání se ponese v duchu biblického verše: „Máme naději v živém Bohu“ (1 Tim 4,10).

Diecézní centrum mládeže připravilo do katedrály sv. Petra a Pavla již tradičně pestrý program, v němž krátce po zahájení povzbudí přítomné biskup Vojtěch Cikrle tématickou katechezí. Poté bude následovat program ve skupinkách a ve 12.00 hodin oběd. Odpolední blok, v němž bude prezentováno poselství Svatého otce Benedikta XVI. k letošnímu světovému dni mládeže, nabídne také několik scének a krátkou besedu. Setkání zakončí pontifikální bohoslužba.

Podrobnosti k programu a sedmnácti dopoledním skupinám budou aktualizovány a doplňovány na http://brno.signaly.cz. Zde je také možné nalézt poselství Benedikta XVI. k letošnímu světovému dni mládeže na téma: "Máme naději v živém Bohu" (1 Tim 4,10).

Žádné komentáře: