sobota 8. května 2010

11.5. Duchovní architektura - David Vávra

Akad. arch. David Vávra český architekt, herec a spisovatel bude mít besedu pro širokou veřejnost v Salesiánském středisku mládeže (Salesku) v Brně-Líšni 11. května 2010 v 19.00 hodin, tématem přednášky bude Duchovní architektura.

David Vávra absolvoval Fakulu stavební ČVUT a Akademie výtvarných umění v Praze. Společně s Milanem Šteindlerem spoluzakládal známé divadlo Sklep, které vzniklo v 70. letech 20. století v Praze. David Vávra pochází z Prahy-Braníku, kde vyrůstal a dodnes bydlí. Jako architekt působil především v Praze a okolí. Je znám též jako spoluautor a zasvěcený průvodce úspěšného televizního seriálu Šumná města. Působí též coby příležitostný básník, obzvláště při slavnostních příležitostech, a také ho můžeme pravidelně vidět v Křesťanském magazínu. Do Saleska zavítá 11. května v 19 hodin. (Kotlanova13, Brno-Líšeň, zastávka tramvaje č. 8)

Žádné komentáře: