pátek 11. října 2013

Pouť k Panně Marii do Křtin - 19.října 2013

 Sraz: pěších poutníků v hale na hlavním vlakovém nádraží v 7.40 hod. Odjezd: vlakem do Babic v 8.02 hod. směr Březová nad Svitavou. Z vlaku vystoupíme na třetí zastávce v Babicích v 8.17 hod. a půjdeme stále po modré značce až do Křtin. Tato trasa je dlouhá 8,5 km. Po cestě si budeme povídat, hrát hry, odpočívat, svačit a samozřejmě se i modlit.

 I ve Křtinách se děti mohou těšit: na hry a soutěže, maminky na společnou modlitbu svatého růžence v kostele v 13.45 hod. a tatínkové a ostatní poutníci se mohou přidat. Završením naší pouti bude mše svatá v 14.30 hod., sloužit ji bude otec Petr Polívka. Po bohoslužbě bude následovat zasvěcení se Panně Marii. Pro zpáteční cestu můžete využít autobus IDOS č. 201 do Brna na Starou osadu, odjezdy: (15.15 hod.), 16.15 hod., (17.15 hod.). Vyprošujme si Boží požehnání a ochranu Panny Marie! Zde je ke stažení pozvánka.

Žádné komentáře: