sobota 30. listopadu 2013

Ohlášky 1. prosince 2013

Dnes slavíme 1. neděli adventní

Dnes se při všech bohoslužbách žehnají adventní věnce.

F
V tomto týdnu si připomínáme:
Út:    Památku sv. Františka Xaverského, kněze
St:     Nez. Památku sv. Jana Damaškého, kněze a učitele církve
Pá:    Nez. Památku sv. Mikuláše, biskupa
So:    Památku sv. Ambrože, biskupa a učitele církve
Ne:    Příští neděle je 2. adventní. Je to patrocinum našeho kostela Neposkvrněného Početí Panny Marie.
 

F V úterý 3. prosince zveme , zvláště děti a mládež,  na roráty  v 6.00 ráno. Tedy na krátkou ranní mši svatou jen při svíčkách a po ní ke společné snídani na faře.

F Srdečne zveme na dětskou mši svatou, která bude v pátek 6. prosince v 18.30 v našem kostele. Přijde za námi i sv. Mikuláš s překvapením pro děti.

FPříští neděli oslavíme patrocinium našeho kostela Neposkvrněného Početí Panny Marie. Hlavní mše svatá bude v 9.30. Katecheze pro děti mimořádně nebude.

F Srdečně vás zveme na  naši adventní duchovní obnovu v sobotu 7. prosince 2013 od 10 hodin do našeho kostela.

FZveme na přednášku historičky umění PhDr. Jiřiny Hockeové Mariánské náměty ve výtvarném umění příští neděli 8. prosince  v 17 hod. do našeho kostela. Bude mluvit i o našem obraze a loretánské litanai v našem presbytáři. Přednáška budeme provázena i zajímavou obrázkovou prezentací.

FPříští neděli vyjde nové číslo Farního zpravodaje. Příspěvky může posítat do pondělí 2. prosince 2013 na adresu:  zpravodaj.krenova(at)gmail.com   

F Pokud chce letoštní adventní dobu prožít trochu hlouběji je  vzadu v kostele k dostání Průvodce adventem s krátkým povzbuzením na každý den.

FRodiny s dětmi si mohou vyrobit vlastní adventní kalendář. V sákristii je k dostání taková skládanka, do které potom rodiče nebo děti mohou schovat nějaký úkol, překvapení na každý den.Žádné komentáře: