sobota 9. listopadu 2013

Ohlášky 10. listopadu 2013

Dnes slavíme 32. neděli v mezidobí.

V tomto týdnu si připomínáme:
Po: Památku sv. Martina, biskupa
Út: Památku sv. Josafata, biskupa a mučedníka
St: Památku sv. Anežky České, panny
Pá: Nez. památku sv. Alberta Velikého, biskupa a učitele církve
So: Nez. památku sv. Markéty Skotské
Ne: Příští neděle je 33. v mezidobí. Je to také Den Bible.

Dnes po ranních bohoslužbách se koná bleší trh. Příležitost získat nějaké starší předměty (různé hrnce, hrnečky, skleničky knížky, staré telefony, fotoaparáty atd.), které na faře už nanajdou využití.

Zítra v pondělí 11. listopadu bude setkání čtenářů Bible po večerní mši svaté v 19.15 na faře. Srdečně jsou zváni všichni, kdo se jakýmkoliv způsobem pokouší do této knih knih proniknout, seznámit se s ní, získat k ní nějaký vztah.

SBM (Schola brněnské mládeže) vás srdečně zve na svůj Podzimní koncert 10.listopadu 2013 v 15h do salesiánského kostela P.Marie Pomocnice v Brně-Žabovřeskách. Zazní tradiční i nejnovější křesťanské písně v úpravách pro sbor, sóla a orchestr.

Žádné komentáře: