úterý 21. ledna 2014

Oslavy 100 let posvěcení kostela - Zábavné dopoledne pro děti

Po slavnostní mši sv. přišly děti na faru. Šikovná maminka Petra tam pro ně připravila čtyři zajímavé soutěžní úkoly a dort.

V prvním úkolu děti dávaly dohromady dvojice obrázků, z nichž jeden byl barevný a jeden černý. V druhém úkolu děti stavěly věž z kostek, ti větší se zavázanýma očima. Ve třetím úkolu skládaly dohromady rozstříhaný obrázek a ve čtvrtém úkolu měly poznat předměty, které před 100 lety lidé neznali. Nad některými úkoly se děti musely zamyslet, některé byly lehké, ale každopádně si užily spoustu legrace. Nakonec děti namalovaly a napsaly velké přání našemu kostelu.
To největší a také nejsladší překvapení přišlo nakonec! Byl to velký dort, na kterém jsme rozsvítili 100 svíček. Sfouknuté byly raz dva. Dort požehnal otec děkan Václav Slouk a pak jsme si na něm společně pochutnali. Ani drobeček nezbyl!
obrázky zde 
 


Žádné komentáře: