sobota 22. února 2014

Ohlášky 23. února 2014

Dnes slavíme 7. neděli v mezidobí

 Dnes je sbírka Svatopetrský haléř.

 V tomto týdnu si připomínáme:
 so: Sobotní památka Panny Marie
 Mariánská pobožnost bude od 17.30.
 ne: 8. neděle v mezidobí

 Dnes po večerní mši svaté zveme na modlitbu se zpěvy z Taizé v 19,45 hod. Modlitbu zpěvem doprovodí sbor z dobrovolníků z Archa community. Přivítáme, když se ke zpěvu připojíte i vy. Zkouška je v neděli v 17 hod ve zpěvárně na faře.

 Zkoušky vznikajícího chrámového sboru jsou ve středu od 19,15 na faře v sále.

Zveme příští neděli 2. března 2014 v 15 hod. na faru všechny děti na náš první farní dětský karneval!!! Můžete přinést něco drobného do tomboly, popř. na občerstvení.

Příští pondělí 3. března 2014 v 19,15 bude setkání přípravného týmu na Noc kostelů.

Rádi bychom vytvořili takové společenství lektorů, kteří by četli čtení při nedělních bohoslužbách. V sákristii je rozpis čtení na neděle v postní době, prosíme ty z vás, kdo by se do té služby chtěli zapojit, nebo se už i zapojují, aby se napsali vždy týden dopředu v sákristii.

 Srdečně vás zveme na postní duchovní obnovu, která bude naladěním na začínající dobu postní. Budeme se zamýšlet nad jednotlivými zastaveními Křížové cesty ve vztahu k našemu každodennímu životu a to v sobotu 8. března 2014 od 10 hodin v našem kostele. Více info na nástěnce a na webu.

V sákristii si můžete také zakoupit novénu k Panně Marii rozvazující uzly. Cena je 25,-Kč.

Žádné komentáře: