sobota 8. března 2014

Ohlášky 9. března 2014

Dnes slavíme 1. neděli postní.

 Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě a zdárnému průběhu dětského karnevalu. 

V tomto týdnu si připomínáme:
 čt: Výroční den zvolení papeže Františka.
ne: 2. neděle postní

Pobožnost křížové cesty je vždy v pátek a v neděli od 18 hod.

Během doby postní se můžete v sákristii zapisovat na čtení během nedělních bohoslužeb.

Setkání Čtenářů Bible bude toto pondělí 10. března 2014 od 19.15 na faře. Zváni jsou i ti, kteří by se chtěli v postní době více začíst do této knihy života. 


Ve středu 12. března 2014 bude setkání pastorační rady od 19.15 ve farní kanceláři.

Srdečně zveme zvláště mladé na tzv. Jitřní směny které budou v postní době každý čtvrtek od 6 hod. ráno v našem kostele. Navazujeme na tradici "Frühschichten in der Fastenzeit", která se těší velké oblibě především mezi dětmi, mládeží a studenty v sousedním Německu. Tento čtvrtek bude premiéra. 

O letních prázdninách od 16. - 23.8. 2014 bychom rádi udělali farní tábor pro děti od 1. - 5. třídy. Prosíme rodiče, aby do konce března vyplnili předběžné přihlášky, abychom věděli, jak velký by byl zájem. Půjdeme Po stopách Adama a Evy (a dalších praotců). Předběžné přihlášky může odevzdat otci Petrovi nebo v sákristii.

Úklid kostela bude tento pátek 14. března po večerní mši svaté v 19.15.

Žádné komentáře: