neděle 23. března 2014

Postní strom – postní aktivita pro děti a jejich rodiče

Postní strom


Náměty na týden po 1. neděli postní

Náměty na týden po 2. neděli postní

Náměty na týden po 3. neděli postní

Náměty na týden po 4. neděli postní

Náměty na týden po 5.neděli postní

Náměty na týden po Květné neděli

V našem kostele se objevil strom. Není to lecjaký obyčejný strom, ale jak jsme se při nedělní katechezi pro děti dozvěděli, je to postní strom. A bude se časem proměňovat ve strom dobra. Jak k tomu dojde? Inu dokáží to naše děti. Budou se během postní doby snažit šířit dobro. Na každé nedělní katechezi budou dostávat náměty na týden. Za splnění budou přinášet listy v obětním průvodu a po mši svaté nalepovat na strom. Na Velikonoční svátky očekáváme, že postní strom opět plný života se bude nejen svěže zelenat, ale že také i rozkvete.

Symbolické obětní dary, které byly použity
při katechezi v kostele

Žádné komentáře: