pondělí 14. dubna 2014

Postní strom rozkvetl!

Ocitli jsme se v závěru naší cesty postní dobou. Náš postní strom skutečně rozkvetl! Děti se v uplynulém pátém postním týdnu zřejmě hodně snažily, a tak v obětním průvodu při bohoslužbě pro rodiny přinesly spoustu barevných květů, které po skončení mše svaté nalepily na postní strom. Detailně si můžete prohlédnout tu krásu zde: Rozkvetlý postní strom
A to není ještě všechno, některé děti totiž přinesly své květy až na večerní bohoslužbu, před kterou se zúčastnily křížové cesty s kytarou. Také na Svatý týden čekají na děti tentokrát už poslední náměty na plnější prožití závěru postní doby. Bude je provázet téma: "Být králem jako Ježíš". V neděli na Boží hod velikonoční mohou děti přinést libovolný počet květů za všechno, co se jim ve Svatém týdnu podaří. Po slavné bohoslužbě mohou děti naposled přilepovat získané květy a potom se u proměněného stromu společně vyfotit. Děti budou i drobně odměněny.
Náměty na Svatý týden

Žádné komentáře: