neděle 18. května 2014

Májový výlet se spolčem

V sobotu 17. května 2014 se uskutečnil výlet nejen naší mládeže. Z Ochozu u Brna jsme se vydali po zelené značce směr Adamov. Přestože byli mezi námi i skauti, tak jsme ze začátku bloudili. Počasí nám celkem vyšlo, nesvítilo sice sluníčko, ale nepršelo. Cestu jsme začali modlitbou a dále jsme společně putovali v dobré náladě. Zahráli jsme si totiž spoustu her. Výlet jsme zakončili mší svatou v novogotickém kostele sv. Barbory v Adamově. Poté jsme ještě stihli krátký výklad o Světelském oltáři a už jsme spěchali na vlak. V Brně jsme společný výlet zakončili vynikající zmrzlinou, na kterou nás pozval otec Petr. Při lízání jsme shrnuli skvěle prožitý den a domluvili jsme se, že v blízké době naplánujeme další akci. Všichni jsme si výlet užili se svými starými i s nově poznanými kamarády a především s Bohem.
Fotky z výletu

Žádné komentáře: