středa 26. listopadu 2014

Biřmo víkend


My biřmovanci jsme se rozhodli, že si uděláme víkend v Osové Bítýšce. V pátek jsme se sešli na hlavním nádraží. Zážitek pro nás byl si kupovat jízdenku až ve vlaku. Nikdo nevěděl, jestli nás průvodčí nevyhodí ven. Cesta trvala asi hodinu. Dorazili jsme na faru a šli na mši do tamějšího kostela. Teda jenom holky, klukům se moc nechtělo. Na víkendu byli společně s námi i biřmovanci z Tvarožné. Ráno se vstávalo v 7 hodin, což bylo pro některé ospalce dost brzo. V sobotu jsme den začali procházkou s modlitbou. Za celé dny jsme hráli spoustu super her. Ani jedna nás nenudila. Závěrečnou mši jsme dělali my samy. Každý do ní něčím přispěl. Hlavním úkolem víkendu bylo nás více seznámit s biřmováním, což se koumákům určitě povedlo. Víkend byl super a všichni si ho užili.

Žádné komentáře: