středa 26. listopadu 2014

Divadelní představení Ezau a Jákob


V neděli večer 23.11.2014 se konalo divadelní představení EZAU A JÁKOB. Prožili jsme v sále na faře velmi příjemný večer. Mnozí z nás se už dlouho tak dobře nezasmáli. A při tom nás tento starozákonní příběh i duchovně oslovil a obohatil, ačkoliv jsme jej z Bible už dříve znali. Izákovi synové, dvojčata Ezau a Jákob, měli naprosto protikladné povahy. Jejich cesty se proto rozešly. Při jejich putování je potkala zrada, souboj i láska…
Hru zahrál divadelní spolek ŠťaNo a vystupovalo v ní celkem 7 postav. Téměř všechny skvěle odehrál nezapomenutelný Michal Šťasta. Ostatní akčně přenechal divákům. O vynikající hudební doprovod se postaral Josef Novotný. Jediným nedostatkem bylo, že divadelní představení skončilo a my jsme se museli rozejít.

Fotky z divadelního představení

Žádné komentáře: