neděle 1. února 2015

Ohlášky 1.února 2015

Dnes je 4. neděle v mezidobí.

V tomto týdnu si připomínáme:
po: Svátek Uvedení Páně do chrámu
út: Nez. památka sv. Blažeje, biskupa a mučedníka
čt: Památka sv. Agáty, panny a mučednice
pá: Památka sv. Pavla Mikiho a druhů, mučedníků
První pátek v měsíci. Bude mše svatá za dobrodince naší farnosti, litanie, zásvětná modlitba a svátostné požehnání
ne: 5. neděle v mezidobí

V úterý 3. února se sejde v 19,15 na faře ekonomická rada farnosti.

V pátek 6. února po večerní mši svaté proběhne úklid kostela - těšíme se na všechny pomocníky.

Příští neděli 8.února po mši svaté v 9.30 bude na faře v sále POTÁBOROVÉ SETKÁNÍ. Příležitost podívat se, jak se nám vydařil loňký farní tábor a seznámení s tématem a místem letošního farního tábora. Budou přitomni i vedoucí, kteří letos tábor povedou, nebude chybět ani naše zdravotnice. Takže pokud by Vás jen zajímalo jak to bude vypadat nebo máte jakékoliv dotazy, tak určitě přijďte podívat, bude to stát za to. 

Pomazání nemocných se bude udělovat v neděli 15. února 2015 při mši sv. v 9.30. Více info na nástěnce a na webu.

Mariina legie by ráda objednala ručně vyrobené sušenky, jejichž zakoupením podpoří nejen život trapistických mnišek, ale i potřeby chudých, kteří se na ně obrací. Jeden balíček 200g stojí 85,-Kč nebo 400g 150,-Kč. Objednat si ho můžete na listu na stolku uprostřed kostela.

Žádné komentáře: