čtvrtek 3. září 2015

Anketa - adorace ve farnosti Křenová

  Milí farníci! Chtěl bych se s Vámi podělit o jednu radost, kterou jsem měl při posledním adoračním dnu 21.7. 2015 v naší farnosti. Překvapilo mě, kolik Vás přišlo, přesto, že byla doba prázdnin a dovolených. Hodně mě oslovilo, že přicházeli všichni: mládež, manželé, rodiče se svými dětmi i senioři. 
  Už dlouhou dobu přemýšlím o pravidelné hodině, kdy by ve farnosti byla příležitost k soukromé adoraci. Hledám den a hodinu, která by byla nejdostupnější pro co nejvíce z Vás. Nevím, jestli to má být hodinu před začátkem bohoslužby nebo hodinu po bohoslužbě, nebo někdy uprostřed dne. Vím jen, že pravidelná adorace ve farnosti bude naše rodiny i vztahy mezi námi navzájem sjednocovat, posilovat, pročišťovat a utužovat. 
  Své podněty můžete vyjádřit osobně nebo napsat na mail info(at)farnostkrenova.cz, nebo se zapojit do ankety na facebooku. 
 o. Petr Polívka

Žádné komentáře: