neděle 20. září 2015

Ohlášky 20. září 2015

Dnes je 25.neděle v mezidobí.

V tomto týdnu si připomínáme:
po: Svátek sv. Matouše, apoštola a evangelisty
st: Památka sv. Pia z Pietrelciny, kněze
so: nez. památka sv. Kosmy a Damiána, mučedníků
ne: 26. neděle v mezidobí

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu farního zájezdu.

Ve středu 23.září 2015 bude setkání pastorační rady. Začneme ho mši sv. v 18.30, na kterou jsou zváni i všichni farníci. První říjnovou neděli vyjde nové číslo farního zpravodaje. Své příspěvky můžete zasílat do čtvrtka 24.září 2015 na adresu: zpravodaj.krenova@gmail.com 

V úterý 13. října 2015 bude závěrečný večer čtenářů Bible, kterým zakončíme dvouletý pastorační projekt "Vezmi a čti celou Bibli". Zváni jsou všichni, kdo se do tohoto projektu zapojili, ať už Bibli četli v nějaké skupince nebo sami doma. Součástí večera bude sdílení zážitků i zkušeností se čtením Bible během dvou let. Večer zakončíme předáním certifikátu za přečtení Bible a nebude chybět ani osobní požehnání. Prosíme o přihlášení do konce září, abychom mohli certifikáty připravit. Přihlásit se můžete v sákristii, telefonicky nebo mailem. 

Zjišťujeme zda by byl zájem o adorační hodinu (týdně měsíčně) nebo a o jeden adorační den navíc (kromě červencového). Více na webu. 

Vyučování náboženství pro 1-3.třídu je na faře každé pondělí od 16.45 do 17.30. Vyučování náboženství pro starší je každý pátek od 16.30 do 17.15. 

Příprava na biřmování bude v úterý 22.9.2015 po mši sv. v 19.15 na faře. 

V pátek 25.9. bude po mši sv. caa. 19.15 úklid kostela.

V neděli 4. října 2015 bude po mši svatá v 9.30 první spolčo pro děti. Více info na nástěnce. 

V sákristii si můžete zakoupit stolní kalendáře na příští rok 2016. 

Milosrdní bratří hledají zručného údržbáře pro areál konventu v Brně na Vídeňské ulici. Zájemci se mohou hlásit do 31. října 2015.

Žádné komentáře: