pátek 25. září 2015

Potáborové setkání

V neděli 20. 9. po mši svaté v 11 hodin proběhlo na faře potáborové setkání. Sešli se zde táboroví vedoucí, děti i jejich rodiče. 
 Na úvod jsme shlédli prezentaci několika fotek, abychom si připomněli, jak bylo na táboře skvěle. A protože během promítání mnohým z nás vyhládlo, a protože se z kuchyně linula magická vůně, pokračovalo se obědem. Podával se výtečný bramborový guláš, a to ve variantě klasické, houbové i pikantní. Všichni jsme si moc pochutnali. A zatímco guláš byl dílem šikovných tatínků, dezert, který následoval, byl dílem šikovných maminek. Podávaly se palačinky, taštičky s marmeládou a drobné kuličky obalované v cukru. Přestože mnozí z nás už měli po guláši plná břicha, bylo velmi těžké tomu sladkému pokušení odolat. A tak jsme mlsali a při tom koukali na druhou prezentaci fotografií, která byla obohacená o komentáře táborových vedoucích. A protože nejen chlebem (a taky gulášem a palačinkami) živ je člověk, navázali jsme zpěvem. Za Julčina hudebního doprovodu jsme zpívali oblíbené písně z Koinonie, které jsme se naučili na táboře. Když dozněla poslední píseň, odešly děti ven na dvůr, kde si ještě zahrály několik her. Na závěr celého setkání dostali všichni účastníci od otce Petra DVD se všemi fotkami z tábora. A protože jich bylo hodně, tak je někteří prohlíží určitě ještě dnes:-)

Další foto z tábora

Žádné komentáře: