čtvrtek 29. října 2015

Ignác s deníkem


V neděli 18. října jsme zahájili naše další spolčo zahájili modlitbou a ukazovací písničkou z Koinonie. Pokračovali jsme seznamovací hrou, kdy každý řekl své jméno a k tomu musel přidat i nějakou vlastnost, která začínala na stejné písmeno jako (např. famózní Fanda). Potom jsme zahráli několik her s obrázkovými kartičkami, které přinesla Slávka. Ale to nejlepší přišlo na konec. Začalo to úplně nenápadně. Nejdřív se Slávka s Julčou zeptaly, jestli víme, kdo má svátek. A když nikdo nic (rozumného) neřekl, prozradily nám, že svátek má svatý Ignác. A pak nám jednoho představily. Byl to plyšový klokan, který se právě stal naším maskotem. Ale to nebylo všechno. Ten klokan měl v kapse deník. A Slávka s Julčou nám řekly, že to je Deník spolča. Od toho okamžiku putuje Ignác i s Deníkem po domovech našich členů. Každý, kdo Ignáce na 14 dní ubytuje, musí udělat do Deníku zápis z poslední schůzky. Na následující schůzce se pak vylosuje další Ignácův hostitel. Takže už se všichni těšíme.

Další záběry ze setkání

Žádné komentáře: