čtvrtek 5. listopadu 2015

Adventní duchovní obnova

Farnost u kostela Neposkvrněného Početí Panny Marie Brno – Křenová Vás srdečně zve na adventní duchovní obnovu. Obnova nabídne podněty k prožívání Adventu (a blížících se Vánoc) a rovněž k dobrému »vstupu do Svatého roku milosrdenství«, který bude zahájen o slavnosti Neposkvrněného Početí Panny Marie. Duchovní obnova se bude konat v sobotu 5. prosince 2015 od 10 hodin v kostele Neposkvrněného Početí Panny Marie v Brně na Křenové. 

 Program:
 10:00 - 10:45 první duchovní impuls
11:00 - 11:45 druhý duchovní impuls
 12:00 - 12:30 přestávka - »malé« občerstvení
 (Budou připraveny teplé nápoje, jídlo si účastníci mohou přinést vlastní.) 
12:30 mše svatá
Příležitost k přijetí sv. smíření nebo k duchovnímu rozhovoru
 (během mše svaté a podle potřeby také po mši svaté)

 Na setkání s Vámi se srdečně těší P. Ladislav Štefek

Žádné komentáře: