sobota 6. února 2016

Ohlášky 7. února 2016

Dnes je 5.neděle v mezidobí.

V tomto týdnu si připomínáme:
st: Popeleční středa- den přísného postu

Popeleční středou začínáme přípravu na Velikonoce. Je to den přísného postu (půst od masa od 14-ti let a půst újmy 18 - 60-ti let).
 ne: 1. neděle postní

Dnes vychází nové číslo farního zpravodaje. Můžete si ho vzít vzadu na stolku, nebo se na něj podívat na webových stránkách farnosti.

Dnes po mši sv. pro rodiny s dětmi bude na faře spolčo pro děti.

Dnes večer zveme na modlitbu se zpěvy z Taizé v 19,45 hod. Modlitbu zpěvem společně doprovodí komorní sbor Versus z Brna a skupina Krtci z Bošovic.

V sakristii je ještě možné se zapsat na čtení křížové cesty. Křížová cesta je v pátek a v neděli vždy v 18 hod. Také na popeleční středu budu křížová cesta v 18.00.

Příští neděli 14.února 2016 bude při všech bohoslužbách příležitost k individuálnímu Valentýnskému požehnání pro všechny zamilované páry, snoubence a manžele, ať už jsou spolu krátce či dlouze.

Během postní doby budou při nedělních bohoslužbách probíhat tématické promluvy na téma: Části svátosti smíření. Bližší info na nástěnce a na webu. Začínáme už příští neděli 14.února 2016.

Postní duchovní obnova bude v sobotu 20. února 2016. Bližší info na nástěnce.

O prázdninách připravujeme farní tábor pro děti v Opatově u Třebíče. Přihlášky a bližší info jsou vzadu na stolku i na webu farnosti.

Žádné komentáře: