pondělí 1. února 2016

Přihlášky na farní tábor

Škola čar a kouzel v Bradavicích přijímá studenty ve věku od 6 do 15 let ke studiu, které bude plné zážitků, dobrodružství i poučení. Studium se uskuteční od 13. do 20. srpna 2016 v Opatově u Třebíče pod vedením Albuse Brumbála a jeho zkušeného věhlasného profesorského sboru. Pro studenty je připravena zážitková výuka předmětů jako např. Úvod do světa mudlů, Cvičení v kamarádství, Cvičení v milosrdenství, Kouzelnická hudba, Nitrobrana, Kouzelnické souboje, Proměňování. Studenti získají osvědčení o získání náležité úrovně v odhodlanosti, v důvtipu, v odvaze, v učenlivosti, v poctivosti, v optimismu a ve vytrvalosti. Neváhejte a co nejdříve se přihlaste!
Zdislava Sychrová

V období od 15.2. do 8.5.2016  odevzdávejte přihlášky na tábor a plaťte ho, prosím, pouze u Zdislavy Sychrové. Tábor je možné platit i převodem na účet farnosti, jako variabilní symbol uveďte jméno dítěte. Děkuji.
o. Petr Polívka

Žádné komentáře: