středa 15. června 2016

Předtáborové setkání

V neděli 5. června se po dětské mši na faře na Křenové uskutečnilo první předtáborové setkání, kterého se zúčastnili rodiče i děti. Nejprve se vedoucí všem představili, a potom se sdělili základní informace o letním farním táboře. Děti i rodiče dostali dopis, rodiče s podrobnějšími informacemi ohledně tábora a děti v něm měli jízdenku na vlak směřující do Školy čar a kouzel v Bradavicích. Poté se všichni odebrali ven, kde si děti s vedoucími zahráli pár zajímavých, vtipných a zábavných her na trávníku. Sladkým zakončením celého setkání byl ledňáček, který dostal každý kdo chtěl. Řekla bych, že jak vedoucí, tak i děti si to velmi užili a všichni se těší na tábor tak moc jako já, protože se tam určitě nikdo nudit nebude.

Další záběry ze setkání

Žádné komentáře: