sobota 6. srpna 2016

Ohlášky 7.srpna 2016

Dnes je 19. neděle v mezidobí.

V tomto týdnu si připomínáme:
po: Památka sv. Dominika, kněze
út: Svátek sv. Terezie Benedikty od Kříže, panny a mučednice, patronky Evropy
st: Svátek sv. Vavřince, jáhna a mučedníka
čt: Památka sv. Kláry, panny
ne: 20.neděle v mezidobí 


Od září začne mimořádná příprava na biřmování, pro všechny, kteří tuto svátost ještě nepřijali. Přihlásit se můžete všichni od 19 let a horní hranice neexistuje. Chceme tuto přípravu nabídnout právě pro ty, kteří se už roky podílejí na farním životě, žijí ze svátostí, jen svátost biřmování jim nějak utekla, když se na ni připravovali jejich vrstevníci a teď neví, jak ji získat. Vyplněné přihlášky můžete odevzdat v sakristii nebo poslat na mail farnosti. 

Rádi bychom nabídli o prázdninách v roce 2017 Letní duchovní obnovu pro rodiny. Rodiny, které by o obnovu měli zájem, prosíme, aby se přihlásili do 15.září 2016 v sakristii nebo na mailu farnosti.

Žádné komentáře: