úterý 11. října 2016

Výlet na Ekofarmu v Jalovém dvoře

V sobotu 8. 10. 2016 kolem 10 hodiny jsme se se staršími dětmi sešli na hlavním nádraží v Brně. Odkud jsme odjeli v počtu 8 účastníků (včetně vedoucích) na krásný celodenní výlet na Ekofarmu Jalový dvůr. Vlakem jsme dojeli do Slavkova, tam jsme chvíli počkali na autobus, který nás zavezl do Heršpic. Když jsme vystoupili čekala na nás už jen příjemná pěší cesta přírodou. Z tůry co byla před námi některé neodradila ani rozpadlá bota už na začátku cesty. Během celého dne jsme hráli mnoho zábavných her, které se nakonec každý z nás naučil.
Některé byly těžké po fyzické stránce a jindy zase děti museli pořádně popřemýšlet, i když byla sobota. Po cestě jsme viděli mnoho překrásné přírody a na Ekofarmě mnoho různých zvířat - od oslů, koňů a krávy až k ovcím, kozám a prasatům. V cíli jsme si dali na ohřátí teplý čaj, posvačili jsme a někteří se dokonce projeli na poníkovi. Byl to skvělý výlet, doufám, že pojedeme v nejblížší době opět na nějaké pěkné místo a bude nás ještě víc, kteří si s sebou z výletu odnesou překrásné zážitky.

Další záběry z výletu

Žádné komentáře: