sobota 5. listopadu 2016

Ohlášky 6. listopadu 2016

Dnes je 32. neděle v mezidobí. 

V tomto týdnu si připomínáme:
st: Svátek Posvěcení lateránské baziliky
čt: Památka sv. Lva Velikého, papeže a učitele církve
pá: Památka sv. Martina, biskupa
so: Památka sv. Josafata, biskupa a mučedníka
ne: 33. neděle v mezidobí 

Dnes jsme otevřeli Bránu smíření, kterou je možné projít se svými nejbližšími až do Slavnosti Ježíše Krista Krále, tj. 20.listopadu. Prosíme, abyste pro vstup a východ z kostela používali boční vchod, jak jste zvyklí. 

Příští neděli 13. listopadu 2016 bude po mši svaté pro rodiny s dětmi spolčo pro děti

V úterý 8. listopadu 2016 bude večer po mši svaté zkouška chrámového sboru

Zveme 9 listopadu 2016 v 19.15 na faru na přednášku Veroniky Chabičovské Rok strávený v Bulharsku mezi dětmi z bezmála třicetitisícové romské čtvrti ve Staré Zagoře... Pro někoho "ztracený rok", pro Veroniku zkušenost k nezaplacení. 

Příprava na biřmování pro dospělé bude ve čtvrtek 10.listopadu 2016 po mši svaté na faře. 

Pravidelný úklid kostela bude ve pátek 11.listopadu 2016 po mši svaté. Těšíme se na všechny pomocníky.

Na vstup do nového církevního roku se můžeme připravit i trochu netradičně - noční adorací pro a za mládež farnosti, která se bude konat od pátku 25.listopadu do soboty 26.listopadu 2016. Začneme ji společnou mší svatou v 18.30 a pak bude příležitost k adoraci až do rána, kdy ji zakončíme snídaní na faře. 

Prosíme o modlitbu za mládež naší farnosti a za celostátní setkání mládeže v Olomouci, které bude od 15 do 20. srpna 2017. Bylo by skvělé, kdyby se nám podařilo vyrazit se skupinou 10 - 15 lidí také z Křenové. 

Příští neděli 13.listopadu 2016 bude ukončen rok milosrdenství v místních církvích. Mše svatá na poděkování za rok milosrdenství bude v 10.30 v katedrále na Petrově. Všichni jste srdečně zváni.

Žádné komentáře: