sobota 10. prosince 2016

Adventní výprava

  V sobotu 10.prosince 2016 jsme se my, mladší mládež z farnosti Křenová, sešli u fary, abychom se společně vydali na výlet ke kapličce Panenky Marie, poblíž Mariánského údolí.
  V počtu osmi lidí jsme se s pátrem Petrem Polívkou vydali na MHD, kterým jsme dojeli až do Mariánského údolí. Z něj jsme poté svižným tempem vyrazili směrem ke kapličce. Na první zastávce, jsme hráli postřehovou hru podle otce Petra. Po hře jsme pokračovali v cestě. Na cestě jsme rozebrali spoustu zajímavých témat, které každého z nás obohatilo novými poznatky :-)
Cestu nám také otec zpestřil krátkým úsekem, při kterém jsme si každý nesli hořící svíčku a přemýšleli jsme, jak bychom mohli obohatit fungování farní mládeže. Když jsme dorazili k cíli výpravy - tedy ke kapličce panenky Marie, pomodlili jsme se modlitbu, snědli jsme naše svačiny a zahráli si pantomimickou hru. Také jsme si vyslechli zajímavé výsledky našeho přemýšlení o aktivitách pro mládež Křenová. Cesta zpět nám uběhla jako voda a zakončili jsme ji příjemným posezením v místní restauraci v Mariánském údolí. Výlet tedy pokládáme za vydařený a těšíme se na další.  Pár záběrů z výpravy

Žádné komentáře: