pátek 17. února 2017

Ohlášky 19.února 2017

Dnes je 7. neděle v mezidobí. 

V tomto týdnu si připomínáme:
st: Svátek Stolce svatého apoštola Petra
čt: Památka sv. Polykarpa, biskupa a mučedníka
ne: 8.neděle v mezidobí 

Setkání maminek z naší farnosti bude ve středu 22. února 2017 v 9 hodin na faře v sále. 

Setkání ekonomické rady farnosti bude ve čtvrtek 2.března 2017 v 19.15 na faře. 

Srdečně Vás zveme na postní duchovní obnovu. Obnova nabídne podněty k prožívání postní doby - »předvelikonoční doby pokání« (a blížících se Velikonoc). Bude se konat v sobotu 4. března 2017 od 10 hodin v našem kostele. 

V neděli 26.února 2017 bude sbírka haléř sv. Petra. Pomocí prostředků získaných v rámci této sbírky přispívá Svatý otec jménem celé církve ke zmírnění následků neštěstí, pomáhá obětem válečných konfliktů, živelných katastrof, uprchlíkům a dalším lidem v nouzi. 

O letních prázdninách připravujeme farní tábor pro děti v Charvátech u Olomouce od 5.8. do 12.8.2017. Děti budou vysláni na Misi Tacepo, na které je budou provázat tajemní pomocníci. Jde o velmi důležitou misi a věříme, že se nám ji podaří zvládnout. Letos chystáme extra program pro dvě věkové kategorie 6-12 let a 13-15 let. Přihlášky na misi a další info jsou vzadu na stolku i na webových stránkách farnosti. Doporučujeme se co nejdříve, přihlásit, nejpozději však do 31.května 2017. Další info získate a přihlášky můžete odevzdávat a platit u o. Petra a u Zdislavy Sychrové.

Prosíme o modlitbu za mládež naší farnosti a za celostátní setkání mládeže v Olomouci, které bude od 15 do 20. srpna 2017. Bylo by skvělé, kdyby se nám podařilo vyrazit se skupinou 10 - 15 lidí také z Křenové.

Žádné komentáře: