pátek 28. dubna 2017

Ohlášky 30. dubna 2017

Dnes je 3. neděle velikonoční 

 Děkujeme všem, kteří pomohli při pravidelném úklidu kostela. 

V tomto týdnu si připomínáme:
út: Památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve.
st: Svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů
so: Památka sv. Jana Sarkandra, kněze a mučedníka
ne: 4. neděle velikonoční (Neděle Dobrého Pastýře)

Dnes vychází nové číslo farního zpravodaje. 

Dnes je mimořádná sbírka na opravu fasády po výměně oken na budově fary. 

Dnes je po mši svaté pro rodiny s dětmi na faře tučné spolčo pro děti. 

V sakristii se můžete zapisovat na čtení během doby velikonoční. 

Příští neděli 7. května 2017 bude v našem kostele od 18.00 hod socha Panny Marie Fatimské při příležitosti 100 let od fatimských zjevení. Začneme modlitbou růžence a můžeme si zde vyprosit mimořádné Boží milosti. 

O letošních prázdninách připravujeme farní tábor pro děti s názvem MISE TACEPO, na které nás budou provázet tajemní pomocníci. Přihlášky i info jsou na webu, vzadu na stolku, u o Petra a u Zdislavy Sychrové. Ještě tam máme volná místa právě pro vaše děti.

Žádné komentáře: