neděle 4. června 2017

Noční adorace pro mládež

Dne 12.5.2017 se v našem kostele uskutečnila „Noční adorace pro mládež“. Zahájili jsme ji večerní mší svatou, kterou jsme doprovázeli spolu s naším varhaníkem Vaškem písničkami z Koinonie. Po mši nám Slávka ukázala pár fotek z SDM (světových dnů mládeže) v Krakově a následně nás mile pozvala, abychom se k ní připojili na celostátní setkání mládeže v Olomouci (CSM).
Pak už jsme zahájili dlouho očekávanou adoraci. Následně jsme se odebrali na připravený program na faru, zatímco se za nás za mládež farníci v kostele modlili. Tam už na nás čekala dobrá večeře, spousta zábavných her a aktivit. Například jsme si zahráli na pobřežní hlídku a žraloka, šestý smysl, a nebo jsme utíkali před bombou a chránil nás štít.
K půlnoci jsme se ale zklidnili a diskutovali o heslu letošního CSM, a to: „NEBOJTE SE!“. Každý měl možnost sdílet se s námi o svých obavách a strachu. Po pěkném rozhovoru jsme šli do kostela chválit Boha. Naučili jsme se spoustu nových písniček a poznali, že Bůh se dá chválit mnoha způsoby. Každý měl možnost jít i spát, odchytnout si někoho z organizátorů a promluvit si s ním.
Každý z nás měl možnost půlhodinové až hodinové osobní adorace v těsné blízkosti našeho milujícího Otce. 
Ráno jsme adoraci zakončili modlitbou a snídaní. Čas, který jsme spolu strávili byl plný zábavy. Mohli jsme se navzájem lépe poznat a utvořit pevné společenství. Byli jsme smutní, že to tak rychle uteklo, ale těšíme se na další akci!
Julie Konečná

Žádné komentáře: