pátek 16. června 2017

Ohlášky 18. června 2017

Dnes 11. neděle v mezidobí.

V tomto týdnu si připomínáme:
st: Památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka
pá: Slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova
so: Slavnost Narození sv. Jana Křtitele
ne: 12. neděle v mezidobí 

Příští neděli bude sbírka na bohoslovce a formaci kněží. 

Přijďte oslavit konec školního roku na faru. V úterý 27.6.2017 bude filmový večer pro mládež, který začneme mší svatou v 18.30. Chcete se s kamarády podívat na kvalitní film? Chcete diskutovat nad otázkami života a víry? Tak přijď i vy. Konec večera je plánovaný do 23. hod. 

Při všech bohoslužbách si můžete na misku vložit svoji hostii, ve které můžete vložit sebe, své blízké, všechno a všechny, které berete s sebou na mši svatou a chcete, aby Pán proměnil. 

Ve čtvrtek 22. června 2017 je uzávěrka nového čísla farního zpravodaje, které vyjde první červencovou neděli. 

Za necelé dva měsíce začíná Celostátní setkání mládeže v Olomouci. Jedná se o mimořádnou příležitost, jak zakusit společenství svých vrstevníků, společenství církve. Obracím se zvláště na vás mladé, abyste této možnosti využili. Přihlásit se je možné na webu: olomouc2017.signaly.cz Za organizátory děkuje P. Jan Balík 
Po přihlášení na setkání nezapomeňte napsat naší animátorce Zdislavě Sychrové, abychom o sobě na setkání věděli a mohli spolu třeba i něco podniknout.

Žádné komentáře: