úterý 6. června 2017

Předtáborové setkání

V neděli 4.6. 2017 se děti sešly na mši svaté k předtáborovému setkání  a na posledním spolču v tomto školním roce. Společně s nimi přišli i jejich rodiče, aby se dozvěděli, kam pojedou letos děti na tábor. Po úvodních informacích a formalitách následovala zábava. 
Při první hře se hádali vedoucí. Nebylo to ale tak, že by následovala nějaká rozepře. Spíš šlo o to, uhodnout podle třech vyslovených indicií jméno toho, na kterého se nápověda vztahuje. Nápověda vždy prozradila to, kde vedoucí pracuje nebo co studuje, jaké je jeho oblíbené jídlo a co by dělal, kdyby měl volný den. 
Některé nápovědy dětem trochu zamotaly hlavu. Když měly třeba uhodnout, která z osob skončí možná v polepšovně, tipovali často Tomáše. Později se ale ukázalo, že tou osobou je překvapivě Slávka, která studuje speciální pedagogiku, a tak možná v rámci svého působení navštíví i diagnostický ústav.
V další hře měly pro změnu děti za úkol popsat nebo napodobit některého z vedoucích a ostatní měli hádat. Celé dopoledne bylo zakončeno před farou, kde otec Petr rozdával na rozloučenou ledňáky. Mňam.
Petra Blaháková

Žádné komentáře: