pátek 15. září 2017

Ohlášky 17. září 2017

Dnes je 24. neděle v mezidobí. 


V tomto týdnu si připomínáme:
st: nez. Památka sv. Ondřeje Kim Tae-gŏna, Pavel Chŏng Ha-sang a druhů, mučedníků
 čt: Svátek sv. Matouše, apoštola a evamgelisty
 so: Památka sv. Pia z Pietrelciny, kněze
ne: 25.neděle v mezidobí 

Vyučování náboženství je pro 7.třídu v úterý od 16.15 do 17.00 hod., pro 1.třídu ve středu od 17.30 do 18.15 a pro 2-5.třídu ve čtvrtek od 16.30 do 17.15. 

Ve středu 20.září 2017 bude setkání pastorační rady. Začneme ho mší svatou v 18.30. 

V pátek 22. září 2017 bude po večerní mši svaté pravidelný úklid kostela. Budeme vděčni za každého, kdo přijde pomoc. 

Hledáme farníky ochotné pomoci s úklidem fary a kostela. Rádi bychom vytvořili 2 skupinky po osmi lidech, které by uklízeli jednou za dva měsíce v kostele a 2 skupinky po třech lidech, které by si vzali na starosti úklid dole na faře a záchody v kostele jednou za čtrnáct dní. Zapsat se může vzadu na stolku. Prosíme, aby se tam zapsali i ti, kdo už v kostele nebo na faře uklízí. Kdo by mohl pomoci příležitostně, může se napsat jako posila, kterou využijeme při umývání oken na faře a nebo když někdo z nějaké skupinky nebude moct.

V neděli 24. září 2017 bude potáborové setkání. Děti se sejdou s Julčou a se Slávkou v 9.00 hod u klavíru k nacvičení písní ke mši svaté, pak bude první mše svaté pro rodiny s dětmi a po mši hry, zážitky, dojmy a fotky z tábora. 

Při všech bohoslužbách si můžete na misku vložit svoji hostii, ve které můžete vložit sebe, své blízké, všechno a všechny, které berete s sebou na mši svatou a chcete, aby Pán proměnil. 

Od 5. října 2017 v 19 hodin při kostele u jezuitů začne kurz Alfa. 

Příští neděli bude sbírka do Fondu na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze. Svým darem podpoříte službu kněží a život v naší diecézi. (Více informací na fond.biskupstvi.cz).

Žádné komentáře: