sobota 2. září 2017

Ohlášky 3.září 2017

Dnes je 22. neděle v mezidobí. 

V tomto týdnu si připomínáme:
pá: Svátek Narození Panny Marie 

ne: 23.neděle v mezidobí 

Vyučování náboženství. Vyučovací den pro děti, co už do náboženství chodily bude jako loni ve čtvrtek. Vyučovací den pro děti, co letos do náboženství začnou chodit bude středa. Byli bychom rádi, aby vyučovací den zůstal pevný až do konce školní docházky, aby si děti mohly ostatní dny naplánovat další kroužky a mimoškolní aktivity. Prosíme o vyplnění přihlášek do 10.září 2017. Čas bude ještě upřesněn podle rozvrhu dětí. 

Děti budou v letošním školním roce dostávat každou neděli nálepky s obrázky k nedělnímu evangeliu. Příští neděli dostanou i sešitky, do kterých si nálepky mohou lepit. 

Ve středu 20.září 2017 bude setkání pastorační rady. Začneme ho mší svatou v 18.30. 

Při všech bohoslužbách si můžete na misku vložit svoji hostii, ve které můžete vložit sebe, své blízké, všechno a všechny, které berete s sebou na mši svatou a chcete, aby Pán proměnil.

Žádné komentáře: