sobota 11. listopadu 2017

Ohlášky 12. listopadu 2017

Dnes je 32. neděle v mezidobí.

V tomto týdnu si připomínáme:
po: Památka sv. Anežky České, panny
pá: Památka sv. Alžběty Uherské, řeholnice
ne: 33.neděle v mezidobí

Spolčo výlet pro děti ze spolča, z tábora bude v sobotu 25. listopadu 2017. Sraz bude v 8.30 v budově hl. nádraží. Vlakem pojedeme do České u Brna a odtud půjdeme asi 7 km pěšky do Vranova. Po cestě nás čekají různé hry a něco se dozvíme i o životě sv. Kateřiny. V kostele na Vranově budeme mít mši svatou a zpátky se budeme vracet autobusem ke kostelu na Křenové před 17.hod. Bližší info na nástěnce a na webu. 

Ekumenická modlitba se zpěvy z Taizé bude v neděli 26. listopadu 2017 v 19,45 hod. v našem kostele. Modlitbu zpěvem doprovodí komorní sbor Ensemble Versus (Brno) a skupina Krtci (Bošovice) pod vedením Vladimíra Maňase.

Žádné komentáře: