sobota 4. listopadu 2017

Ohlášky 5. listopadu 2017

Dnes je 31. neděle v mezidobí. 

V tomto týdnu si připomínáme:
čt: Svátek Posvěcení lateránské baziliky
pá: Památka sv. Lva Velikého, papeže a učitele církve
so: Památka sv. Martina, biskupa
 ne: 32.neděle v mezidobí 

Dnes bude po mši svatá pro rodiny spolčo pro děti. 

Víkedovka pro mládež z farnosti, z tábora bude od pátku 10. listpadu do neděle 12.listopadu 2017 v Opatově u Třebíče. Bližší info na nástěnce a na webu. 

Spolčo výlet pro děti ze spolča, z tábora bude v sobotu 25.listopadu 2017. Sraz bude v 8.30 v budově hl. nádraží. Vlakem pojedeme do České u Brna a odtud půjdeme asi 7 km pěšky do Vranova. Po cestě nás čekají různé hry a něco se dozvíme i o životě sv. Kateřiny. V kostele na Vranově budeme mít mši svatou a zpátky se budeme vracet autobusem ke kostelu na Křenové před 17.hod. Bližší info na nástěnce a na webu. 

Ekumenická modlitba se zpěvy z Taizé bude v neděli 26.11. 2017 v 19,45 hod. v našem kostele. Modlitbu zpěvem doprovodí komorní sbor Ensemble Versus (Brno) a skupina Krtci (Bošovice) pod vedením Vladimíra Maňase.

Žádné komentáře: