pátek 1. prosince 2017

Ohlášky 3. prosince 2017

Dnes je 1. neděle adventní. 

V tomto týdnu si připomínáme:
st: nez. památka sv.Mikuláše, biskupa
čt: Památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve
pá: Slavnost Panny Marie, počaté bez poskvrny prvotního hříchu
Je to doporučený svátek a patrocinium našeho kostela.
 ne: 2.neděle adventní 

Dnes vychází nové číslo farního zpravodaje

Dnes je po mši svaté pro rodiny s dětmi spolčo pro děti

Svatý Mikuláš navštíví naši farnost ve středu 6. prosince 2017. Přijde už na mši svatou v 18.30. Děti se mohou těšit na rozhovor s ním, hry, scénku, čaj, buchtu a budou od něho také obdarovány. Setkání s ním začneme v kostele a budeme pokračovat na faře. 

Ve čtvrtek 14. prosince 2017 budou v našem kostele v 6:00 roráty s následnou snídaní na faře. Roráty hned po ránu jsou skvělým začátkem dne, tak to zkusme jednou za advent si trochu přivstat.

Už potřetí se bude v naší farnosti konat celonoční adorace pro středoškolskou a vysokoškolskou mládež z naší farnosti. Začneme ji v pátek 15. prosince 2017 společnou mší svatou v 18:30. Po ní začne celonoční adorace v naší kapli. Mladí budou mít nejprve program na faře a pak příležitost k adoraci po celou noc. Rodiče i prarodiče našich mladých i ostatní farníci jsou srdečně zváni po celý večer k adoraci za naše mladé v naší kapli. Zakončíme ji potom závěrečným požehnáním v sobotu ráno v 7:30 a společnou snídaní na faře.

Žádné komentáře: