pátek 26. ledna 2018

Navázání na projekt "Vezmi a čti celou Bibli"

Milé sestry a milí bratři! Chtěli bychom navázat na projekt "Vezmi a čti celou Bibli". Díky tomuto projektu se nám podařilo již jednou prolistovat touto bohatou a zajímavou knihou. Už během četby si sem tam někdo povzdechl, že není možné si v tak krátkém času osvojit takové množství biblického textu. Chtělo by to nějaké druhé kolo.
Pojďme se o něco takového pokusit. Začneme něčím menším a to starozákonní knihou Daniel, která má 12 kapitol a budeme ji věnovat osm týdnů.  Bude to vycházet na každý týden si přečíst jednu až dvě kapitoly.
Setkání, která budou toto čtení doprovázet, mají být povzbuzením a motivací, abychom vytrvali až do 12. kapitoly. K dispozici bude kniha Daniel ve formátu A6, abyste ji mohli mít celou dobu u sebe a dělat si v ní poznámky.
Můžete se zapojit i bez toho, že byste se těchto setkání z časových důvodů účastnili. Jen nám dejte vědět, že se projektu účastníte, abychom vám mohli posílat povzbuzení do další četby.
o. Petr Polívka


Žádné komentáře: