sobota 20. ledna 2018

Prosba o navrácení zraku

V minulém roce vnučka Veronika ve 24 letech zdárně ukončila univerzitu. Začaly se objevovat problémy s viděním. Navštívila očního lékaře, který diagnostikoval degenerativní onemocnění sítnice. Postoupila další veškerá vyšetření a závěr byl stejný. Léčit zatím toto lékaři neumí. Je to rarita u tak mladého organizmu, nemoc mají většinou hodně přestárlí lidé. Šíří se do obou oči a člověk je takřka slepý. 
Vzhledem k tomu, že lékařská věda je s léčbou této diagnózy v plenkách, nastoupila bio-léčbu. Změna stravy, vitamíny atd. 
Denně se modlíme všichni za její uzdravení, ale aby modlitby měly co největší sílu, prosíme Vás o zařazení prosby do přímluv. 
Prosíme Tě, Pane Ježíši o navrácení zdraví pro mladičkou Veroniku, které hrozí ztráta zraku. 
Proč se obracíme právě na vaši farnost. Rodina Fárlikova bydlela v Černovicích. Tatínek byl pokřtěn právě v kostele na Křenové. Manželé se třemi dětmi, dědečkem a babičkou, každý týden navštěvovali v tomto kostele mši svatou. Maminka a obě dcery zpívaly v chrámovém sboru. Dnes se k farnosti na Křenové hlásí syn Fárlik Jiří, který bydlí s manželkou mimo Brno a pravidelně, každý týden navštěvujeme mši svatou v tomto kostele. 
Děkujeme mnohokrát za vyslyšení naší prosby.
 Manželé Fárlikovi

Žádné komentáře: