sobota 3. února 2018

Ohlášky 4. února 2018

Dnes je 5. neděle v mezidobí. 

V tomto týdnu si připomínáme:
po: Památka sv. Agáty, panny a mučednice
út: Památka sv. Pavla Mikiho a druhů, mučedníků
čt: Nez. památka sv. Josefiny Bakhity, panny
so: Památka sv. Scholastiky, panny
ne: 6.neděle v mezidobí

Projít farnost křížem a krážem a roznést úsměv, to je nová inciativa nás kněží, která by měla pomoci ke sblížení farníků a kněží ve farnosti. Bliží info jsou na nástěnce a na webu. 

Tuto středu 7. února 2018 zahajujeme četbu starozákonní knihy Daniel. Pokud se chcete zapojit do četby a nemůžete se setkání zúčastnit, přihlaste se, prosím u o. Petra Polívky, abyste mohli dostávat na mail impluzy a podněty k dalšímu čtení. Dostanete i sešitek ve formátu A6 k jednodušší práci s textem i s přídavky k Danielovi na jednom místě. Bližší info na nástěnce a na webu. 

Příští neděli 11.února 2018 budeme při mši svaté v 9.30 udělovat pomazání nemocných. Zájemci o přijetí této svátosti, ať se napíši vzadu na stolky nebo na mail, nebo i telefonicky na faře. 

V sobotu 17.února 2018 bude postní duchovní obnova s otcem Ladislavem Štefkem. Bližší info na nástěnce. 

Nadační fond Credo pořádá v rámci národního týdne manželství v Brně od 12. - 18.2. 2018 přednášku, výstavu a obnovu. Nabízí také SPZ manželství, kterou si manželé mohou vyzvednout v sákristii a dát za zadní sklo v autě. Manželé jsou pozváni na na Kafé za pusu v Café Pilát a Café Práh. Bližší info jsou na nástěnce. Vzadu jsou i letáčky k této akci, které si můžete vzít domů.

Žádné komentáře: