čtvrtek 5. dubna 2018

Květná neděle a spolčo pro děti

   Mši svatou jsme na květnou neděli zahájili venku před farou a následně jsme se průvodem odebrali do kostela, kde mše pokračovala. Během mše svaté se četli pašije. A na závěr mše se světily kočičky.
  Během celého obřadu nás provázel zpěv chrámového sboru a po mši svaté se na faře uskutečnilo spolčo pro děti.
    Spolčo jsme zahájili modlitbou ve které jsme odevzdali všechny naše díky i prosby Pánu Bohu. Poté hráli hru na jména, abychom se všichni lépe poznali a pár dalších jako například „poznej člověka pomocí ponožek“, která nás moc bavila. Po chvíli strávené hraním her, jsme si sedli ke stolu a začali vyrábět velikonoční přáníčka s různými motivy pro naše rodiče. Přáníčka se dětem moc povedla a obdarovaným určitě udělala velkou radost! Děti tak měly možnost spolu strávit nedělní dopoledne a užít si spoustu legrace. 
 Kristýna Šujanová

Žádné komentáře: