sobota 14. dubna 2018

Ohlášky 15. dubna 2018

Dnes je 3. neděle velikonoční

V tomto týdnu si připomínáme: 

 ne: 4. neděle velikonoční 

Ve středu 18. dubna 2018 bude večer na faře po mši svaté setkání čtenářů knihy Daniel. Čteme Vidění o beranu a kozlu (8.kapitola) a Danielovu modlitbu (9.kapitola). 

V pátek 20. dubna 2018 bude pravidelný úklid kostela. Budeme vděčni za každého pomocníka.

Příští neděli bude spolčo pro děti, začneme ho mší svatou v 9.30. 

Příští neděle je neděle Dobrého pastýře a modlíme za nová povolání k duchovnímu stavu. 

V sobotu 12. května 2018 zveme farní pouť. Sraz bude na hlavním nádraží v Brně v 8.30. Pojedeme vlakem v 8.53 směr Tišnov do stanice Hradčany. Z Hradčan půjdeme na rozhlednu Klucanina a potom do Předklášteří, kde budeme mít mši svatou v kapli sester ve 14.30. Info jsou na nástněnce i na webu. 

O prázdninách připravujeme farní tábor pro děti. Vydáme se do tajemné země Larnie, kde budeme bojovat proti zlu. Bližší info na nástěnce, na webu, vzadu na stolku. Přihlášky přijímáme do 31.5.2018. Přihlaste se, prosím, co nejdříve. Kapacita je omezena.

Žádné komentáře: