sobota 21. dubna 2018

Ohlášky 22. dubna 2018

Dnes je 4. neděle velikonoční. 

Děkujeme všem, kteří pomohli s úklidem kostela a fary. 

V tomto týdnu si připomínáme: 
po: Svátek sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka
st: Svátek sv. Marka, evangelisty
ne: 5. neděle velikonoční 

Dnes je po mši svaté pro rodiny s dětmi spolčo pro děti

V sobotu 12. května 2018 zveme farní pouť. Sraz bude na hlavním nádraží v Brně v 8.30. Pojedeme vlakem v 8.53 směr Tišnov do stanice Hradčany. Z Hradčan půjdeme na rozhlednu Klucanina a potom do Předklášteří, kde budeme mít mši svatou v kapli sester ve 14.30. Info jsou na nástěnce i na webu. 

O prázdninách připravujeme farní tábor pro děti. Vydáme se do tajemné země Larnie, kde budeme bojovat proti zlu. Bližší info na nástěnce, na webu, vzadu na stolku. Přihlášky přijímáme nejpozději do 31.5.2018. Kapacita je omezena. 

Projít farnost křížem a krážem a roznést úsměv, to je iniciativa nás kněží, která by měla pomoci ke sblížení farníků a kněží ve farnosti. Stačí se domluvit s kýmkoliv z nás a rádi vás individuálně navštívíme.

Žádné komentáře: