sobota 28. dubna 2018

Ohlášky 29. dubna 2018

Dnes je 5. neděle velikonoční. 

V tomto týdnu si připomínáme:
 út: Nez. památka sv. Josefa, dělníka
st: Památka sv. Atanaše, biskupa a učitele církve
čt: Svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů
pá: První pátek v měsíci.
ne: 6. neděle velikonoční 

Setkání čtenářů starozákonní knihy Daniel bude tuto středu 2. května 2018 od 19.15 na faře. 

Zpovídání před prvním pátkem bude ve čtvrtek od 17.30 do 19.00 hodin a v pátek dopoledne od 8.00 do 10.00 hod. a večer od 17.30 do 20.00 hod.

Adorace na první pátek bude ráno od 8.00 do 10.00 hod. a večer po mši svaté do 20.00 hod.

Příští neděli bude spolčo pro děti. Začneme ho mší svatou v 9.30. 

Znáte už všechny děti, mládež, rodiny i seniory? Bydlíte kousek od sebe, vidíte se občas v kostele a moc o sobě nevíte? Pojďte s námi na pouť. V sobotu 12. května 2018 zveme všechny děti, mládež, rodiny i seniory na farní pouť. Vydáme se vlakem do Hradčan odkud nás čeká pěkná cesta kolem tišnovské šibenici, rozhledny Klucaniny a mše svatá v kapli sester v Předklášteří. Bliží info na nástěnce i na webu. 

Už jste slyšeli o tajemné zemi Larnii? Už jste tam byli? Znáte místní poměry? Nebojte se vydat s námi a poznat něco nového. Třeba i někomu pomoci a bojovat proti zlu. Pojeďte s námi na farní tábor pro děti. Přihlášky přijímáme nejpozději do 31.5.2018 nebo do naplnění kapacity. Fara není až zas tak nafukovací:-) 

Víte, co byla Ježíšova nejčastější činnost? Navštěvoval rodiny. Přicházel do míst, kde se odehrával jejich každodenní život a přinášel tam radost a pokoj. I kněžím ve farnostech doporučuje, aby navštěvovali rodiny. Naše iniciativa Projít farnost křížem a krážem a roznést úsměv, k tomu může pomoci. Stačí se domluvit s kýmkoliv z nás a rádi vás individuálně navštívíme. 

V úterý 8. května 2018 zveme na primiční mši svatou v kostele Panny Marie Nanebevzaté ve Šlapanicích, která bude v 17.00 hod. a bude ji mít kněz fokolarín Martin Uher.

Žádné komentáře: