pátek 6. dubna 2018

Ohlášky 8. dubna 2018

Dnes je 2. neděle velikonoční (neděle Božího milosrdenství) 

V tomto týdnu si připomínáme:
po: Slavnost Zvěstování Páně
st: Památka sv. Stanislava, biskupa a mučedníka
ne: 3. neděle velikonoční 

Dnes bude po mši svaté pro rodiny s dětmi spolčo pro děti. 

V pondělí 9. dubna 2018 na Slavnost Zvěstování Páně bude mše svatá ráno v 6.00 hod. a mimořádně i večer v 18.30. 

Hledáme dobrovolníky pro letošní Noc kostelů. Bude v pátek 25. května 2018. Zapsat se můžete vzadu na stolku. Potřebujeme hlavně vědět, kolik zdatných dobrovolníků budeme mít na prohlídku věže kostela, abychom ji podle toho mohli otevřít. Rozhodnout se musíme teď po neděli, proto moc prosíme o zapsání. 

O prázdninách připravujeme farní tábor pro děti. Vydáme se do tajemné země Larnie, kde budeme bojovat proti zlu. Bližší info na nástěnce, na webu, vzadu na stolku. Přihlášky přijímáme do 31.5.2018. Přihlaste se, prosím, co nejdříve. Kapacita je omezena. 

V sobotu 12. května 2018 připravujeme farní pouť. Bližší info budou následovat. 

Tři dny křesťanské spirituality s P. Anselmem Grünem v Brně – 13. – 15. 4. 2018 – Biskupské gymnázium Brno. Bližší info na nástěnce. 

Cyklus 5 setkání pro rodiče, který začne 14. dubna 2018 a proběhne v Brně ve farním sále, Petrov 9. Kurz je inspirován slovy Svatého otce Františka, která zazněla na generální audienci 13. května 2015 na Svatopetrském náměstí v Římě.

Žádné komentáře: