sobota 5. května 2018

Ohlášky 6. května 2018

Dnes je 6. neděle velikonoční. 

V tomto týdnu si připomínáme:
út: nez. památka Panny Marie, Prostřednice všech milostí
čt: Slavnost nanebevstoupení Páně.
      Je to doporučený svátek.
ne: 7. neděle velikonoční 

Dnes bude po mši svaté pro rodiny s dětmi spolčo pro děti. 

Znáte už všechny děti, mládež, rodiny i seniory? Bydlíte kousek od sebe, vidíte se občac v kostele a moc o sobě nevíte? Pojďte s námi na pouť. V sobotu 12. května 2018 zveme všechny děti, mládež, rodiny i seniory na farní pouť. Vydáme se vlakem do Hradčan odkud nás čeká pěkná cesta kolem tišnovské šibenici, rozhledny Klucaniny a mše svatá v kapli sester v Předklášteří. Bliží info na nástěnce i na webu. 

Už jste slyšeli o tajemné zemi Larnii? Už jste tam byli? Znáte místní poměry? Nebojte se vydat s námi a poznat něco nového. Třeba i někomu pomoci a bojovat proti zlu. Pojeďte s námi na farní tábor pro děti. Přihlášky přijímáme nejpozději do 31.5.2018 nebo do naplnění kapacity. Fara není až zas tak nafukovací:-) 

Víte, co byla Ježíšova nejčastější činnost? Navštěvoval rodiny. Přicházel do míst, kde se odehrával jejich každodenní život a přinášel tam radost a pokoj. I kněžím ve farnostech doporučuje, aby navštěvovali rodiny. Naše iniciativa Projít farnost křížem a krážem a roznést úsměv, k tomu může pomoci. Stačí se domluvit s kýmkoliv z nás a rádi vás individuálně navštívíme. 

V úterý 8. května 2018 zveme na primiční mši svatou v kostele Panny Marie Nanebevzaté ve Šlapanicích, která bude v 17.00 hod. a bude ji mít kněz fokolarín Martin Uher. 

Co dělat, aby naše láska nevyprchala? Co když se pohádáme? Nezmění náš vztah příchod dětí? Připravujete se na svatbu nebo jste čerství manželé? Nad těmito a podobnými otázkami se můžete společně s ostatními páry zamyslet během čtyř setkání na téma Svatba. A co dál? Bližší info na nástěnce.

Žádné komentáře: