pátek 22. června 2018

Děti v Bruno parku ve Slatině

Poslední hodiny náboženství v letošním školním roce jsme spojili s návštěvou Bruno parku ve Slatině. Děti si zde mohly projít labyrintem, podívat se do podzemní nory, navštívit chobotnici, vyzkoušet si svišták. Líbil se jim i polštář, pavučina i ptačí budky. Ptačí přelet zapůsobil snad na každého. 
Bylo to pěkné zakončení školního roku a pro mě i takový pěkný zážitek, když se nám děti nejprve rozprchly po dvojicích, trojicích po celém parku a v závěru se všichni začaly honit podzemím parku. Je to vidět, že už se děti nějakou dobu znají a rádi se vidí.
Chtěl bych poděkovat, jak katechetkám, tak rodičům, dětem, kteří pomáhají vytvářet tuto skvělou partu Božích dětí. Dík patří i táborovým vedoucím a animátorkám i instruktorkám.
o. Petr Polívka

Žádné komentáře: