sobota 16. června 2018

Ohlášky 17. června 2018

Dnes je 11. neděle v mezidobí. 

Děkujeme všem, kteří pomohli s přípravou farního večera (bohoslužby, ohně, občerstvení i programu). 

V tomto týdnu si připomínáme:
čt: Památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka
ne: Slavnost Narození sv. Jana Křtitele 

Dnes bude poslední spolčo pro děti v tom školním roce, které začneme mší svatou v 9.30. Po ní se sejdeme před farou a půjdeme na zahradu U Sychrů, kde budou speciální hry, čtení z Ignácova deníku a překvapení od Slávky. 

Ve čtvrtek 21. června 2018 je uzávěrka nového čísla farního zpravodaje. 

V pátek 22. června 2018 bude pravidelný úklid kostela. večer po mši svaté a budeme vděčni za každého pomocníka. 

Ve pátek 29. června 2018 bude mimořádná sbírka na stavbu kostela na Lesné.

V kostele sv. Michala (Dominikánské náměstí, Brno) je Výstava "Matka Tereza světlo v temnotě dneška" do 1.7. 2018. Otevřeno: úterý až sobota; 10-12 a 14-17 hod. Mimo uvedené časy je možné navštívit také před a po bohoslužbách. 

Festival Kefasfest je křesťanský festival s bohatým programem plným hudby, sportovních aktivit a kreativních workshopů. Uskuteční se v jedinečném prostoru Rosa coeli v Dolních Kounicích o víkendu 22. – 24. 6. 2018. Více informací o festivalu a online vstupenky najdete na www.kefasfest.cz.

Žádné komentáře: