pátek 22. června 2018

Závěrečné spolčo pro děti

Poslední spolčo pro děti se konalo u Sychrů na zahradě. Po mši svaté, jsme se všichni shromáždili před farou a aby nám cesta rychleji utekla, dostali jsme od otce Petra zmrzlinu. 
 V půlce cesty jsme se zastavili a začali plnit úkol, který pro nás Slávka připravila. Měli jsme napsat na papír 20 jmen dětí, které někdy byly na spolču, zjistit co rádi dělají ostatní, nakreslit svůj nejkrásnější zážitek ze spolča a zážitek někoho jiného. Po splnění úkolu jsme se vydali opět na cestu.
 Po příchodu na zahradu nás čekalo milé překvapení v podobě melounu, jahodového koktejlu, zeleniny a spousty jiných dobrot. Po krátkém občerstvení následovalo předčítání z Ignácova deníku plného vzpomínek na další uplynulý rok spolča. Celé dopoledne bylo ve znamení smíchu, štěstí a dobré nálady. 
 Na závěr bychom chtěli moc poděkovat za tři roky spolča pod vedením Slávky a Julči s podporou otce Petra. 

Žádné komentáře: