sobota 21. července 2018

Ohlášky 22. července 2018

Dnes je 16. neděle v mezidobí 

Děkujeme všem, kteří pomohli při pravidelném úklidu kostela. 

V tomto týdnu si připomínáme:
po: Svátek sv. Brigity, řeholnice, patronky Evropy
st: Svátek sv. Jakuba, apoštola
čt: Památka sv. Jáchyma a Anny, rodičů Panny Marie
pá: Památka sv. Gorazda a druhů
ne: 17. neděle v mezidobí 

Vzadu na stolku se také může připojit svým podpisem k petici na podporu manželství, kterou jednomyslně podpořili i naši biskupové. 

Víte, co byla Ježíšova nejčastější činnost? Navštěvoval rodiny. Přicházel do míst, kde se odehrával jejich každodenní život a přinášel tam radost a pokoj. I kněžím ve farnostech doporučuje, aby navštěvovali rodiny. Naše iniciativa Projít farnost křížem a krážem a roznést úsměv, k tomu může pomoci. Stačí se domluvit s kýmkoliv z nás a rádi vás individuálně navštívíme.

Žádné komentáře: